Listopad 2011

Silné slabosti?

26. listopadu 2011 v 11:55
Pamatuju si ta slova, která jsem řekla nahlas před třiceti lidmi: ,,jsem šťastná a nic mi nechybí".
A byla to pravda, žádná hra ani strategický tah.

Co je dobré a co zlé? Co je rub a co líc? Která je černá, která bílá? Je zajímavé, že něco, co nás dokáže udělat maximálně šťastnými, nás také dokáže poslat na dno..
Nedokážu ani slovy vyjádřit to všechno, co se událo - jednodušše, dohnaly mě mé slabosti !! Byla jsem silná, odhodlaná bojovat a nikoho a nic k sobě nepustit. A tahle síla se obrátila proti mě .. nebo jsem s ní snad špatně naložila?
...
A byla to vlastně síla, nebo slabost? Těžko říct, jedním si jsem ale jistá: moje síla napájela slabosti a ty když jsou silné, položí vás.
Lidé kolem mě jsou chodící výčitky, chodící SLABOSTI !! Poslední dobou slovo ,,slabost" používám často .. Usměj se na mě, a ty? Stačí jediné slovo tvým sladkým hláskem a dostaneš mě do kolen ..
.. jsem tu s Denčou. A jak jsme vyřešily totální vyčerpanost ze stresu my? Ležely jsme na gauči, zapíjely žal, cpaly se sladkým, slaným a vůbec - vším .. A mezi minutama ticha byla každá věta: je to na ho*no.
A dneska? Smějem se tomu, jak jsme u toho vyapadaly ;D a jdem se všemu postavit. Postavit se slabostím a zničit je!
Chcete udělat to samé? možná vám pomůže věta, nad kterou jsem včera přemýšlela..
mezi nenávistí a láskou je velmi tenká hranice .. člověk, kterého nenávidíš i ten, kterého miluješ udělali jediné - dotkli se tvého srdce.
A nebo nepochopíš, jak to s tím souvisí. Taky možnost.

Teresa.

Oblíbená místa.

13. listopadu 2011 v 12:40 Deníček
,,VYČISTIT SI HLAVU."
Až když to nejvíce potřebujete, najdete ta pravá místa. Vždycky jsem si myslela, že zrovna ,,tam" nic nebude. A pro někoho tam opravdu nic není ... Ale já jsem si to ,,svoje" našla. To, co jsem dříve neviděla. A jsem ráda, že jsem tak nutně potřebovala ,,utýct" a přemýšlet.

Zapadalo slunce.
A naše milované molo ♥:D.
Tam se tak krásně přemýšlí, povídá, sedí ... V mém případě přemýšlí a povídá a přitom chodí sem a tam (hyperaktivní :D).
Hlavně je nejkrásnější být tam od odpoledne, sledovat západ slunce, pak to krásné nafialovělé nebe a nakonec tmu ♥.
A teď vás jdu nakazit...♥
Zamilovala jsem se do té písničky.