Červen 2012

JAK ŠEL ČAS.

11. června 2012 v 16:34 Zamyšlení

JAK ŠEL ČAS.

Má hlava je přeplněná myšlenkama všeho druhu. Mám tam všechno a zároveň nic. Pořádek i bordel.. Těžko se to popisuje. Každopádně, tyto řádky se chystám psát už dlouho. Nevěděla jsem, jak to pojmout, alee.. Konečně jsem se k tomu dostala.

Rozhodla jsem se, že tento článek pojmu jako shrnutí mých názorů a postřehů, ke kterým jsem se dostala přes věci, které mě za poslední dobu potkali. Nazvala bych to:

,Pochopila jsem.'

  • Děkuji.
Děkuji všem lidem, kteří jakkoli - ať už negativně či pozitivně - zasáhli do mého života. Je jedno, jestli jste mi vrazili kudlu do zad nebo jste mi naopak pomohli. Všechno je JEDNO, protože bez ÚTOKU by neexistovala POMOC a bez ŠTĚSTÍ by nebyl SMUTEK. Důležité je, že jste se mnou vůbec ,ztráceli čas'. Posunulo mě to dál.
Málokdo má slova pochopí, vím, protože většina lidí se ještě dlouho zlobí na člověka, co jim ublížil. Já těmto lidem rozumím, byla jsem taky taková. Ale ČASY SE MĚNÍ. Nyní už CHÁPU, že vše, co se děje, se dít má a vše je ku prospěchu věci.

  • V mém životě se vše točí kolem mě.
Ať už to zní jakkoli sobecky - je mi to fuk. Já žiju svůj vlastní život:). Vše, co dělám, dělám ve skutečnosti pro sebe a ve svůj prospěch. Pomáhám lidem, protože z toho mám dobrý pocit - JÁ. Ubližuji, když chci . . a mám ráda hromadu lidí, ale nejvíc sebe.
  • O nic nejde . . Je to jen hra.
Tohle si myslím a taky se podle toho snažím chovat. Pochopila jsem, že mým úkolem není hrát hru někoho jiného (a být v jeho stínu). Jsem zde proto, abych si rozehrála tu vlastní. Hraju tak, abych se cítila, jako vítěz. Když lidé uvidí, že HRAJETE A VÍTĚZÍTE, budou vám házet klacky pod nohy a klidně předstírat, že to s vámi myslí dobře. Pokud nechcete, neposlouchejte je. Dělejte věci, které dělají radost VÁM, dělejte cokoli ♥ ostatní vás můžou soudit, můžou se zlobit, alee.. To nejsou přátelé. To jsou PROTIHRÁČI.
  • Nerozlišuji.
Zkuste si odpovědět - co je vlastně špatné a co je dobré?!
Rozlišování je zbytečnost. K čemu to je? K NIČEMU. Umění je brát věci takové, jaké jsou a naučit se těžit z čehokoli, co vás potká.
  • Není má povinnost být podle něčích představ.
A ani vaše. KONEJTE TO, CO SI PŘEJETE. Najděte si svou vlastní cestu, směřující ke štěstí. Všimli jste si, že lidé nadávají, že jste se ,změnili k horšímu', když přestanete dělat to, co chtějí oni? Často to tak je.
  • Když jsem pochopila sebe samotnou a své chování, přestala jsem mít potřebu snažit se ovlivňovat a soudit druhé lidi.

Nejkrásnější způsob, jak žít, je přijmout každou minutu, jako neopakovatelný zázrak, což ve skutečnosti každý minuta je - zázrak, který se nebude nikdy opakovat. ♥